Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.

PříjemPříjem  PortálPortál  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share | 

New Naruto Story II

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
DarKSteN
Kirigakure ANBU
Kirigakure ANBU

Poèet pøíspìvkù : 636

PříspěvekPředmět: New Naruto Story II   Thu Feb 04, 2010 11:52 pm

Takže tu je pokračovanie príbehu dúfam že sa vám bude lúbit Wink

Plakali tak dlho že ich rozbolela hlava a tak išli spať.
Spali tak dlho že sa zobudili až poobede. A keďže je po víkende tak prišli neskoro do školy. Tak sa rýchlo obliekajú a utekajú do školy.
Ako prišli do triedy tak všetci na nich pozerali lebo vpadli do triedi bez nohavíc a mali na sebe len trenky. Aj Kurenai (triedna učiteľka) sa čudovala a všetci sa začali smiať. Zrazu zacítia čudní pach taký prenikaví že všetci utekali rýchlo k oknám a masívne vyliezali , dokonca aj Kurenai čo najrýchlejšie utekala preč. Už sú vonku nadýchavajú sa čo len to ide a pozerajú do vnútra a Naruto len povie „jej sory trosku som si ulavil dúfam že nemám moc hnedé trenky“ a začervenal sa. Naruto aj Sasuke sa postavili a hneď nato sa šmykli na niečom mokrom a žltom. „Sasuke ty si spustil cez cikáčik cikaničku! Naruto zrovna ty mi nadávaj! Ty si pustil cez analnicu hnedú kakaničku!“ Všetci z poza okien pozerajú na ich hádku a pukajú smiechmi. Už nemajú dych a k tomu príde ešte do triedy Kakashi ( riaditeľ školy ). A len sa usmeje a povie“ vy ťuťmáci koľko krát vam mám hovoriť aby ste nechodili do školi polonahi?!“ Nato pozerá Hináta z poza Kakasiho a koktá „N-n-n-a-a-r-u-to ty máš hnedé trenky“ a odpadne. Naruto a Sasuke radšej rýchlo zdrhajú domov. Na ďalší deň sa Naruto a Sasuke po chodbe a vidia že všetci hovoria o nich. Naruto zrazu zdvihne ruku a zakričí „môžete omne hovoriť čo chcete ale aj tak sa raz stanem riaditeľom tejto školy!“ a Sasuke sa pridá „ a ja sa stanem najväčším hráčom NTAF a potom vám ukážem až pustíte niečo nepekného žltého a hnedého!“ A všetci sa zase rozosmejú. Naruta to už netrápi ale sasuke sa začervená , uteká preč a namiesto do chalanských záchodov a vojde do omylom do dievčenskích.
Ino sa tam líči a uvidí zrazu Sasukeho a vidí že je celý červený a má slzy v očiach. Ino povie „ Sasuke ty môj maličkí poď ku mne teta Ino je tu.“
Sasuke kričí „aaaaaaaa“ a uteká preč a pritom kýva s rukami nad hlavou.
Zazvoní na hodinu. Všetci idú do svojích tried a až na Chojiho.
Príde na chodbu zobere jablko položí ho na zem a kopne ho tak že sa rozpleští na brne. A tam kde kopol Choji jabĺčko tam prišiel akurát Pán uctievaný učiteľ Shikamaru Nara ktorý kričí na Chojiho „ ty si hodil jablko do steni ?“ Choji nato „nie ja som ho kopol to je väčšia zábava“ Shikamaru povedal nech ide za upratovačkou a nech to uprace....
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Joanneta
Neaktívni
Neaktívni

Poèet pøíspìvkù : 20

PříspěvekPředmět: Re: New Naruto Story II   Fri Feb 05, 2010 12:10 am

Pěkné xD....Nechtěla bych být v jejich třídě xDD
To s tím ředitelem je mazané Smile aj ten Sasuke Smile
Piš dál!! SmileVery Happy....což nařizuji RazzVery Happy

Nagaharu (jurajko73)
Team EREKUTO
Team EREKUTO

Poèet pøíspìvkù : 256

PříspěvekPředmět: no   Fri Feb 05, 2010 12:12 am

tak som sa teda chcel vyjadrit k tomu prvemu dielu, ale napisem to sem za oba, jednoducho HROZA, DES, STRASNE!!! toto ani nie je FF, ved to je tak trochu, ako vymysel 8 rocneho chlapca cez prestavku v skole, odpust mi, ked si napisal prvy diel, myslel som si, ze si robis srandu, ci co a ze to druhe napises naozaj aspon priemerne dobru FF, ale ty sa vytiahnes z dalsiou hrozou este hroznejsiou, nez to predtym, prepac, naozaj prepac, ale v porovnani s tebou je Assasin lepsi, ako J.K. Rowlingova, nemam ani co komentovat, ja vacsinou davam optimisticke hodnotenie, ale pri tomto ani s prizmurenim oboch oci nemozem dat optimistickejsie
Návrat nahoru Goto down
ulquiorra
Nukenin
Nukenin

Poèet pøíspìvkù : 813

PříspěvekPředmět: Re: New Naruto Story II   Fri Feb 05, 2010 9:53 am

prečo porovnavaš darkyho texty z assasinovimy ved assasin piše normalny pribe a darksten piše vlastne len take komicke pribehy k zasmiatiu
Návrat nahoru Goto down
Joanneta
Neaktívni
Neaktívni

Poèet pøíspìvkù : 20

PříspěvekPředmět: Re: New Naruto Story II   Fri Feb 05, 2010 6:43 pm

Baisotei (jurajko73) napsal:
tak som sa teda chcel vyjadrit k tomu prvemu dielu, ale napisem to sem za oba, jednoducho HROZA, DES, STRASNE!!!toto ani nie je FF, ved to je tak trochu, ako vymysel 8 rocneho chlapca cez prestavku v skole, odpust mi, ked si napisal prvy diel, myslel som si, ze si robis srandu, ci co a ze to druhe napises naozaj aspon priemerne dobru FF, ale ty sa vytiahnes z dalsiou hrozou este hroznejsiou, nez to predtym, prepac, naozaj prepac, ale v porovnani s tebou je Assasin lepsi, ako J.K. Rowlingova, nemam ani co komentovat, ja vacsinou davam optimisticke hodnotenie, ale pri tomto ani s prizmurenim oboch oci nemozem dat optimistickejsie

Hmmm...DarkStene, mám dobrou zprávu- "HROZA, DES, STRASNE!!!" máš vlohy pro horor xDD...Nikoho nebudu kritizovat (a zprvu jsem nechtěla ni odepisovatl, ale od čeho je demokracie že?)...Říkáš osmileté dítě?...DarkStene další dobrá zpráva, neboť ten, kdo neztratí své dětství, neztratí sebe xD
A stejně! Pořád kvalita! Kvalita! (já nechci urazit, nebo se pohádat, ale toto "téma" zhloubi duše nenávidím) Odsoudil bys tolik lidí ke krachu, kdybys jim tohle na začátku cpal do hlavy. Komedií je tolik druhů, že to není ani možné! Komedie, kde se zasměješ hláškám, komedie, kde se zasměješ představě, komedie, kde se zasměješ činům. DarkSten si vybral komedii na představivost, vyčítáš mu, že není dostatečně směšná? Já ne, fantazii mám bůjnou, proto se tomu směju (taky má na tom podíl mátový čaj, ale to je mimo téma xD)
A Assasin má ten příběh v hlavě, proto se to i lépe píše, kdežto já sem DarkStena "dokopávala" k dalšímu dílu xD

Nagaharu (jurajko73)
Team EREKUTO
Team EREKUTO

Poèet pøíspìvkù : 256

PříspěvekPředmět: no   Fri Feb 05, 2010 7:24 pm

s Assasinom to bol iba príklad, viem veľmi dobre, že on píše iný žáner, ale na toto ani nenachádzam žáner, samotná predstava pripadá celkom vtipne, ale to spracovanie je horšie, ako horor, inač k tomu nemám čo povedať
Návrat nahoru Goto down
ulquiorra
Nukenin
Nukenin

Poèet pøíspìvkù : 813

PříspěvekPředmět: Re: New Naruto Story II   Fri Feb 05, 2010 9:31 pm

ale natože sa chova ako zhuleni alebo ako bi sa mu zaseklo koliesko v hlave mi tak darksten pripada v poslednch dnoch to je naneho dobre
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: New Naruto Story II   Today at 1:32 pm

Návrat nahoru Goto down

New Naruto Story II
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Naruto :: Něco jako smeťák-
Přejdi na: