Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.

PříjemPříjem  PortálPortál  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share | 

Díl 4-Zprávy podané kagům.

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Díl 4-Zprávy podané kagům.   Sat Feb 27, 2010 6:25 pm

"Takže jednotko jdeme zpět do vesnice,s bohem ninjové z kiri.Sensei co teď podnikneme Utahu je v zajetí a sám jste viděl,jak je ten ninja silný"Řekl Neuro. "Máš pravdu ale misi jsme nesplnili a k tomu musíme podat hlášeni Mizukage-sama.Do prdele to si ze mě děláte prdel ne?On nám zachránil životy a je to váš stu"A Neuro omdlel. "Proč jste to udělal? "Tázala se Nicol.Náší misí bylo něco jiného + mi ho nedokážeme porazit,ale možná jinchuuriky ano.Po 5 dnech jsme zpět v kiri,ale Neuro je pořád naštvaný. "Pomyslel si Musoy. "Vy jděte domů já do podat hlášení.Mizukage sama omlouvám se,ale misi se nám nepodařilo splnit.Byli jsme přepadeni ninjou známým jako Asassin-Senju.Hmmmm to je velmi problematické a jste všichni v pořádku?Ano až na Utasu unesl ho a odešel porazil aj ninji z kumo.Zatraceně co si myslí že dělá?Pitomej assasin.A co zbytek tvé skupiny?Jo jsou všichni zdravý šel na nás zlehka a aj tak nás porazil.Co teď vyšlete nějakou skupinu pro Utase?Ano bude mezi nimi Tony,ty a Yahiki.Vyrazíte zítra v 8 u východní brány.Rozkaz Mizukage sama.O co mu de Assasinovi?Spropadeně. "
Mezi tím v kumo:
"Raikage dono jsme zpět.Při naší misi jsme potkali Assasina porazil nás pomohli nám ninjové z kiri a unesl jim jejich štěně.Hou co to tak rychle vybaluješ na mýho bráchu idiote to země tě zatluču a pivo si při tom otevřu blbe.Omlouvám se Killer-bee sama.Bratře klid,aha tak tedy vyšlete posla do konohy a informujete je,že byl znovu nalezen.Je to mise dělaná zrovna pro tebe Smortne.A vy spolu s mím bratrem zítra po poledni půjdete s mým bratrem na pátrací misi.Ale raikage-dono už jsme velice unavení prohlásil Everest.Všichni ninjové jsou na misích co by jste chtěly,ale nebojte dostanete dobře zaplaceno,tak teda jo zasouhlasily.Hej vy tupci smrdíte jak starý fusky a ste kluzký až mi se mi z toho potí spotky vypadněte idioti. "Všichni odešli a říkali si jaký je killer-bee idiot a nedaří se mu ani rýmovat a tak šli všichni tancovat.
Tentýž den někde jinde :
Assasine je čas to děcko odpečetit ta technika by se nám mohla hodit.Hmmm v tomhle s váma nejedu odcházím mějte se(pomyslel si assasin jaký jsou to tupci a byl rád že odešel).Hmmm,tak máme o člena míň co naděláme musíme nabrat nové lidi,aby náš plán vyšel.
V kiri:
"Hej bráško kam teď půjdeš?Promluvit si s Utakatou sama sice se s moc lidma nebaví,ale už 1 mi poradil.Hm,tak ahoj já jdu domů.Ta je naivní prý za Utakatou. "O 5 minut později u jižní brány.Hej chlapi mam misi,tak mě pusťte.Prcku ukaž propouštěcí list.Jo tady je(list je falešný pro ty co by nepochopily).Zdá se to v pořádku ať ti mise dobře dopadne.Jo dík čau.Neboj se Utaso už běžím.
Příští díl ponese název:Snaha o vypátrání.

Mluva autora:omlouvám se za zpoždění dílu podání nového dílu,ale není mi nějak dobře,už asi 3dny.Díl je nic moc napsal jsem ho na rychlo a ty rými jsme se pokousil nějak,protože killer beemu moc nejdou,tak sem se to pokusil udělat omlouvám se za blbej díl.
Návrat nahoru Goto down
everest
Tsuchikage
Tsuchikage

Poèet pøíspìvkù : 300

PříspěvekPředmět: ahoj   Sat Feb 27, 2010 6:40 pm

v pohode pribeh najma tie rymy
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://www.akatsukiklan.wbl.sk

Díl 4-Zprávy podané kagům.
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1