Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.

PříjemPříjem  PortálPortál  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share | 

Tréninková hala týmu Raiko

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Aki-Chan

Poèet pøíspìvkù : 144

PříspěvekPředmět: Tréninková hala týmu Raiko   Thu Jan 12, 2012 11:12 pm

Tréninková hala kde trénuje Tatsuúv Tým Raiko.Hala je po celou dobu zamčená takže se dovnitř nikdo nedostane klíče má u sebe Tatsuo.

Je vybavená různými pomůckami na trénování - Zbraně,Trénovací panáci,Terče atd.
Není tam žádná podlaha takže se tam dají provádět Doton techniky atd.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akihiro Kazuki
Jounin
Jounin

Poèet pøíspìvkù : 147

PříspěvekPředmět: Re: Tréninková hala týmu Raiko   Fri Jan 13, 2012 11:22 am

Memphisto Kaguya

Sakra
Při pádu na bodce jsem se dostal nohama směrem dolu. Z nich mi vyjeli dva kostěné bodce.
Ted se jen trefit
Moje bodce dopadly na ty na zemi, ale ztrácel jsem rovnováhu tak dřív než jsem spadl odrazil jsem se stranou abych se vyhnul tomu bodci ve vzduchu.

Tatsuo Reigi

Bodce se během chvíle rozplynuli na krev a nic než krev tam nezůstalo.Zůstal jsem jako zmražený.Ten pocit co mnou právě projel byl nesnesitelný."To není možné."zašeptal jsem si pro sebe a celý jsem zbledl.Důvodem bylo že jsem vždy když jsem byl v Oto soustředil svoji chakru na cítění lidí v ní.Najednou ale jedna zmizela a byla to ta Reinina.Nebylo to jako by někam odešla nebo se přemístila ale pomalu vyprchala a nebo prostě mizela jako při smrti nebyl jsem si ale jistý na 100% když však doběhl shinobi z Oto a řekl mi že je Otokage mrtvá byl jsem si tím už jistý."Memphisto náš trénink je u konce sežeň zbylé dva členy našeho týmu Killunii a Argeta jdeme do boje."řekl jsem rozzuřeným hlasem a velmi nahlas.Za tohle někdo zaplatí krví a měl jsem dobrý tip na to kdo by to mohl být jelikož nikdo mi nenamluví že tu byl Naruto Uzumaki jeho chakru jsem znal už moc dobře a poznal bych kdyby se dostal do vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

Tréninková hala týmu Raiko
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Zločinecké organizace - Ame, Oto, Yuki a Kugutsu Kekkai :: Otogakure no satto-
Přejdi na: