Naruto: Akatsuki fight

Vítejte na stránce o hře NTAF.

PříjemPříjem  PortálPortál  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share | 

Místo kde sídlí klan Maireto

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Aki-Chan

Poèet pøíspìvkù : 144

PříspěvekPředmět: Místo kde sídlí klan Maireto   Thu Jan 12, 2012 11:20 pm

Tento zámek, je tady postaven, už od dob kdy klan přišel do oto, byl početný tak tohle bylo ideální řešení, není moc velký, ale dřív se tam vešel celý klan, pak začal vymírat.
Žiji tam více-méně sám, pokud nepočítám několik služebných, atd... rodiče se tam ukážou jednou za měsíc a to jen proto, aby zkontrolovali jestli tam nedělám bordel.
Je to postaveno na hoře a proto někdo bez atletického nadání klanu, nebo pokud neumí létat tak se tam dostane jen s těží. Je to celkem daleko od Oto, ale ne moc, kdyby potřebovala pomoci tak, aby se tam všichni dostali včas.
Až na jeden, nebo dva svitky o klanu je to všechno tady na zámku, jedna celý knihovna, ty dva jsou u otokage.
Scarlet:
Je to jedna ze služebných, ale ta nejvíc perverzní, když chcete mě, tak se většinou chová jako moje sekretářka, hlavně když spím, ale jak mě nikdo nepotřebuje tak je perverzní holka která mě jen otravuje jen a jen, proto tam jen přespávám.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

Místo kde sídlí klan Maireto
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto: Akatsuki fight :: Ns Go On! :: Ns Go On! :: Zločinecké organizace - Ame, Oto, Yuki a Kugutsu Kekkai :: Otogakure no satto :: Okolí Otagakure-
Přejdi na: